به نقل از گاردین، در یکی از نخستین مسابقات هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس بعد از ظهر چهارشنبه برایتون در ورزشگاه آمکس میزبان چلسی بود و در نهایت موفق شد مهمان پرآوازه خود را با تساوی 1-1 متوقف کند.

اتفاق ویژه این دیدار گلزنی دوباره علیرضا جهانبخش بود. جهانبخش که 4 روز قبل در نخستین بازی ثابت خود در این فصل موفق شده بود نخستین گل لیگ برتری اش را برای مرغ های دریایی وارد دروازه بورنموث کند، بازی برابر چلسی را از روی نیمکت آغاز کرد اما در دقیقه 68 و در شرایطی که مسابقه با برتری 1-0 چلسی همراه بود، به عنوان آخرین تعویض گراهام پاتر به جای آرون موی به زمین آمد و سرانجام در دقیقه 84 توانست با قیچی برگردانی حیرت انگیز دروازه کپا را باز کرده و برایتون را از شکست نجات دهد.

جهانبخش در پایان این مسابقه در این خصوص گفت:

“حس فوق العاده ای است که می‌توان در چنین مسابقات بزرگی نقش ایفا کرد. به سختی جنگیدم. مدت زیادی طول کشید اما خوشحالم که به تیم کمک کردم. زمان های دشواری را پشت سر گذاشتم و خوشحالم که اکنون به گونه ای دیگر می‌گذرد. 

هم در بازی قبل و هم در این بازی، می‌دانستم که می‌توانم تفاوت را رقم بزنم. وقتی دانکی (لوئیس دانک) توپ را به من سپرد تصمیم گرفتم با بیشترین شدت ممکن آن را شلیک کنم و تنها راه ممکن ضربه قیچی برگردان بود. این کار را کردم و توپ هم به مسیر درستی رفت. فکر کنم بهترین گل دوران زندگی ام را زدم.”

نیل مائوپای، هم تیمی علیرضا جهانبخش نیز در این خصوص گفت:

“امتیاز بزرگی است. دوره شلوغی را پشت سر می‌گذاریم و بازی های زیادی انجام می‌دهیم. برای تیم و گل علی بسیار خوشحالم. من فکر کنم جریان بازی را به شکل کلی کنترل کردیم و از آن جایی که آن ها تیم بزرگی هستند، باید گفت بابت این یک امتیاز بسیار خوشحالیم.”

برایتون در دیدار بعدی خود، روز شنبه در جام حذفی میزبان شفیلد ونزدی خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *